Facial angulation

زاویه سازی فک و صورت

نمونه کار مادلینگ صورت کلینیک موتاکس

زیبایی برای هر فردی اهمیت داشته و همه دلشان می‌خواهد تا زیباتر به نظر برسند. شما با زاویه‌سازی فک و صورت می‌توانید تمام ناهنجاری‌های موجود در فک خود را برطرف کنید و بسیار زیبا شوید. انجام این کار مزایایی همچون بهبود تقارن صورت، بهبود ویژگی‌های صورت و در نهایت بالا رفتن اعتماد به نفس را به همراه دارد. کلینیک موتاکس یکی از مراکز معتبری است که این کار به شکل تخصصی انجام می‌دهد. این کلینیک با داشتن افراد متخصص و با تجربه، زاویه فک را با توجه به فرم صورت به بهترین شکل برای شما انجام می‌دهد.

مزایای زاویه سازی فک و صورت

مزایای زاویه سازی فک و صورت

افرادی که چانه‌ای V شکل و زیبا دارند، به دلیل ایجاد تقارن، چهره‌شان بسیار زیبا و جذاب‌تر به نظر می‌رسد. زاویه‌دار کردن صورت و فک، علاوه بر مزایای بسیار زیاد خود، به روش‌های متنوعی هم انجام می‌شود. از مزایای این روش می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد:

  • جوان‌تر و جذابتر به نظر رسیدن چهره
  • باریک‌تر به نظر رسیدن خط گونه
  • ظریف‌تر به نظر رسیدن بینی
  • زاویه‌دار شدن چانه و متقارن شدن آن
  • برجسته‌تر به نظر رسیدن استخوان گونه
  • رفع غبغب
  • روش‌ غیرتهاجمی و کم‌ دردسر
  • بدون دوره‌ نقاهت و بی خطر

مزیت‌های زاویه‌دار کردن فک، برای افرادی که فرم صورت معمولی دارند، تنها زیبایی است. انجام این روش برای افرادی که مشکل فکی هم دارند، تاثیرات قابل توجهی دارد؛ به شکلی که فرم صورت آن‌ها به کلی اصلاح می‌شود.

زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟

زاویه سازی صورت

زاویه‌سازی صورت به روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. نحوه انجام زاویه‌سازی در تمام روش‌ها، یکسان است و تنها نوع ماده‌ای که در زیر پوست قرار می‌گیرد، با یکدیگر متفاوت هستند. زاویه‌سازی صورت با ژل در بین دیگر روش‌ها، بهتر و ایمن‌تر به حساب می‌‌آید. پروسه زاویه‌سازی با ژل بسیار کوتاه است و شامل مراحل مختلفی می‌شود:

انتخاب مدل زاویه سازی صورت

پزشک متخصص ابتدا مدل زاویه‌سازی صورت را با توجه به فرم صورت شما (گرد، پهن، کشیده و بیضی) انتخاب می‌کند. در واقع چهره فرد توسط پزشک کانتور می‌شود. این مرحله شامل بررسی صورت و عیوبی است که قرار خواهد بود توسط تزریق ژل برطرف شود. توجه داشته باشید که شما هم باید قبل از انجام این کار، در یک جلسه مشاوره با پزشک خود درباره انتظارات و جزئیات آن صحبت کنید.

بی حس کردن

پزشک متخصص به بی حس کردن محل تزریق می‌پردازد. در این مرحله از کرم‌های سر کننده موضعی برای کاهش درد و سوزش در محل تزریق استفاده می‌شود.

تزریق ژل

پس از بی حسی، مقدار کمی از ژل درست در جایی که لازم است در فک، گونه یا چانه تزریق می‌شود. پزشک بعد از هر بار تزریق به آرامی به بررسی نتیجه می‌پردازد و سپس تزریق ژل را ادامه می‌دهد. انجام این کار تقریبا 30 دقیقه طول خواهد کشید.

ماندگاری زاویه سازی فک چقدر است؟

زاویه سازی فک موتاکس

میزان ماندگاری در زاویه‌سازی صورت با ژل، به نوع ژل مورد استفاده و پذیرش پوست صورت شما بستگی دارد؛ ماندگاری زاویه‌سازی فک با ژل بین 6 الی 18 خواهد بود. بعد از گذشت این زمان، ژل به آرامی جذب پوست می‌شود و شما باید برای تمدید تزریق، به کلینیک مراجعه کنید. البته برخی از این فیلرها می‌توانند بین 2 تا 5 سال هم دوام داشته باشند. این موضوع که از چه نوع فیلری و با چه میزان دوامی مورد استفاده قرار گیرد، به درخواست بیمار و تشخیص پزشک بستگی دارد.

ژل‌هایی با تاثیر دائمی نیز وجود دارند که استفاده از آن‌ها به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. چرا که ترکیبات خطرناک و گاهی سرطان‌زایی درون آن‌ها است که سلامت فرد را به خطر می‌اندازند. کلینیک موتاکس هم در جهت حفظ سلامت افراد، این کار را انجام نمی‌دهد.

قیمت زاویه صورت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت زاویه سازی صورت بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. به طور کلی هزینه زاویه‌سازی صورت بر اساس روش انتخابی برای مادلینگ صورت، میزان تغییرات اعمال شده و نواحی مورد نظر برای فرم‌دهی تعیین می‌شود. همچنین نوع و میزان مواد تزریق شده، تخصص پزشک و نوع ابزار استفاده شده در تعیین قیمت زاویه‌سازی موثر هستند.

برای اطلاع از قیمت تقریبی می‌توانید با کلینیک موتاکس تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از میزان دقیق هزینه آن لازم است به صورت حضوری نزد پزشک متخصص این کلینیک مراجعه کنید تا شما را معاینه کند. پس از معاینه، نواحی که نیاز به فرم‌دهی دارند، مشخص می‌شود و قیمت به شما به صورت دقیق اعلام خواهد شد. پزشک متخصص، کار کانتورینگ صورت را به بهترین شکل و بدون به وجود آمدن مشکلی در آینده برای شما انجام می‌دهد. مراکزی که این کار را با قیمت‌های پایین‌تر انجام می‌دهند، زاویه‌سازی را به شکل غیر تخصصی و غیر حرفه‌ای ارائه می‌کنند.

خدمات اختصاصی زاویه فک

زاویه سازی فک و صورت با استفاده از روش‌هایی مانند تزریق ژل، از بهترین و ایمن‌ترین راهکارها برای زیبایی و جذابیت به شمار می‌رود. این روش‌ کم‌تهاجمی نه تنها تاثیرات جوان‌کننده بر صورت می‌گذارد، بلکه تاثیر شگفت‌انگیزی هم بر زیبایی چهره‌ فرد دارد. زاویه‌سازی فک به طور اختصاصی برای افراد با شرایط خاص انجام می‌شود؛ فک دایره‌ای شکل، فک مربعی شکل، داشتن گونه‌های لاغر و افرادی که خطوط فک آن‌ها زاویه‌ای ندارد، این تکنیک برای آن‌ها بسیار مناسب خواهد بود.

علاوه بر این هر فردی که زاویه صورت خود را دوست ندارد و فکر می‌کند که فک وی نامتقارن است با مشورت پزشک متخصص می‌تواند عیب‌های موجود در صورت خود را رفع کند. برای اصلاح تمام بخش‌های صورت حداقل به 25 سی‌سی ژل نیاز خواهد بود. کلینیک موتاکس از یک مارک اصل و با کیفیت، در کنار تخصص پزشک برای گرفتن بهترین نتیجه استفاده می‌کند.