eyebrow thread lift

لیفت ابرو با نخ

با افزایش سن و کهولت بیشتر افراد دچار افتادگی ابرو می‌شوند و این امر در بسیاری از خانم‌ها و آقایان شایع است. در حقیقت در سنین بالا، ابروها قوس طبیعی خودشان را از دست می‌دهند و معمولا فرم ابروها به سمت پایین کشیده می‌شود. این امر موجب شده تا افراد همیشه چهره‌ای عبوس و ناراحت داشته باشند. لیفت ابرو با نخ یکی از روش‌های غیرتهاجمی و غیرجراحی است که در آن از نخ برای بالا کشیدن ابروها یا قسمتی از صورت و چشم بهره می‌گیرند. پزشک با استفاده از لیفتینگ ابرو با نخ چروک و خطوط پیشانی را از بین برده و ظاهری زیبا و جذاب به صورت شما هدیه می‌دهد. اگر شما هم با دیدن صورت خود در آیینه احساس پیری و افتادگی ابرو می‌کنید، جهت مشاوره و زیباسازی چهره خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

لیفتینگ ابرو با نخ چگونه است؟

_

یکی از متدهای جدید در حوزه زیبایی که پزشکان و متخصصان در این زمینه از آن برای بالا کشیدن ابروها استفاده می‌کنند، لیفت ابرو با نخ است. این روش موجب جذابیت، جوان‌تر شدن و زیبایی بیشتر چهره می‌شود.

بسیاری از افراد تحت تاثیر برخی عوامل مانند کهولت سن، سبک زندگی نامناسب و نادرست، شل شدن پوست، قرار گرفتن در معرض اشعه نور خورشید، آلودگی و سایر موارد طبیعی دچار افتادگی پوست و در نهایت ابروها می‌شوند. به همین منظور اعتماد به نفس خودشان را از دست می‌دهند و همیشه احساس می‌کنند چهره‌شان عبوس و ناراحت است.

در این حالت لیفت ابرو با نخ یک گزینه مناسب و غیر جراحی برای بازگرداندن زیبایی و بالا کشیدن ابرو آنها خواهد بود. در این روش با اصلاح فرم ابرو، چهره طبیعی و شادمانی به فرد هدیه داده می‌شود.

لیفت ابرو با نخ کلینک زیبایی موتاکس

این متد نه تنها فرم ابروها را اصلاح می‌کند بلکه جذابیت چشم‌ها را نیز بیشتر می‌کند. در واقع با بهره از این روش چشم‌های شما درشت‌تر به نظر می‌رسد و چین و چروک دور چشم نیز از بین می‌رود. اما مزایای بیشتر و همچنین تغییرات قبل و بعد لیفت ابرو با نخ را در ادامه مطالعه کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در این روش پروسه بهبودی به نسبت سایر روش‌های تهاجمی و جراحی ساده‌تر است. از این روش برای جوانسازی پوست و اصلاح فرم صورت نیز استفاده می‌کنند. شاید جالب باشد که بدانید ماندگاری مادلینگ صورت نیز مانند لیفت ابرو با نخ طولانی و بالا است.

مزایای لیفت ابرو با نخ

_
 •       لیفت و سفت کردن پوست افتاده
 •       کاهش چین و چروک و خطوط ریز دور چشم
 •       تولید کلاژن
 •       بهبود بافت و ظاهر پوست (جوانسازی)
 •       کم خطر نسبت به سایرروش‌های لیفت ابرو مانند جراحی
 •       عدم نیاز به رعایت موارد خاص پس از جراحی و بهبودی سریع
 •       عدم نیاز به مراقبت ویژه
 •       ماندگاری طولانی مدت تا چندین سال
 •       عدم وجود کوچکترین زخم و قرمزی روی پوست
 •       قابلیت انجام مجدد
 •       بدون عارضه خاص
 •       انجام کلیه امور و فعالیت‌های روزانه پس از انجام

مراحل لیفت ابرو

_

لیفت ابرو با نخ در مراحل مختلفی انجام می‌شود که در ادامه کلیه مراحل را به شما شرح خواهیم داد.

مرحله اول: معاینه و مشاوره قبل از اقدام

برای انجام لیفت ابرو ابتدا باید به یک پزشک ماهر یا یک کلینیک معتبر مراجعه کنید. پس از مراجعه پزشک مربوطه شما را معاینه کرده تا از سلامت فردی شما اطمینان حاصل کند. سپس مراحل مشاوره شروع می‌شود تا بتوانید انتظارات خود را پس از لیفت با واقعیت نزدیک کنید.

پزشک طی جلسه مشاوره درباره نحوه کار، مراقبت قبل و بعد و همچنین تغییرات قبل و بعد لیفت ابرو با نخ با شما صحبت خواهد کرد. این جلسه مشاوره برای افرادی که قصد لیفت صورت را دارند هم انجام خواهد شد تا آنها هم از نگهداری بعد از لیفت صورت با نخ و همچنین میزان ماندگاری مطلع شوند.

پس از آنکه در جلسه مشاوره پزشک از انتظارات شخصی شما آگاه شد، تاریخی را برای انجام و شروع کار تعیین می‌کند. قبل از مراجعه در این تاریخ باید برخی نکات بهداشتی را که در ادامه ذکر خواهیم کرد، رعایت کنید. با رعایت مراقبت‌های قبل از لیفتینگ ابرو با نخ، نتیجه بهتری را دریافت خواهید کرد.

لیفت ابرو کلینک موتاکس

مرحله دوم: انجام لیفتینگ ابرو با نخ توسط پزشک

قبل از شروع فرآیند لیفت ابرو با نخ، پزشک تمامی نواحی ورود و خروج سوزن را اطراف ابرو مشخص می‎کند. جنس نخ مورد نیاز براساس شرایط فرد و انتظارات وی انتخاب می‌شود.

پس از انجام فرآیند بالا، پزشک نواحی را ضدعفونی کرده و با بهره از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده تمامی نواحی دور ابرو را بی‌حس می‌کند. در این روش غیرتهاجمی از بیهوشی عمومی خبری نیست.

پس از بی‌حسی، نخ‌ها در سوزن‌های مخصوص بسیار ظریفی قرار می‌گیرند و از محل‌های مشخص شده وارد می‌شوند. سوزن‌ها آنقدر ظریف هستند که هیچ جای زخم و آثاری روی صورت باقی نمی‌گذارند.

پس از ورود نخ پزشک آن‌ها را به سمت بالا هدایت می‌کند تا افتادگی ابروها را از بین ببرد. بسته به انتظارات بیمار و صلاحدید پزشک نخ‌ها به اندازه دلخواه کشیده می‌شوند. نخ‌ها به بافت پوست می‌چسبند و آنها را در مدت زمان طولانی بالا نگه می‌دارند.

پس از آنکه نخ‌ها در جای مناسب قرار گرفتند و توسط پزشک ثابت شدند، سوزن از پوست خارج می‌شود و ابتدا و انتها نخ بسته می‌شود. شاید تصور کنید گره‌ها روی پوست مانند نخ‌های بخیه قابل رویت هستند. اما در واقع اینگونه نیست و داخل پوست انتها و ابتدای نخ بسته می‌شود.

نخ‌های استفاده شده در این فرآیند پس از مدتی جذب پوست می‌شوند و با تحریک سلول‌های پوستی فرآیند کلاژن‌سازی را بهبود می‌بخشند. به این ترتیب لایه‌های آسیب‌دیده ترمیم و از افتادگی و شلی پوست جلوگیری می‎شود.

لیفت ابرو در تهران

 

مدت زمان فرآیند لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

_

مدت زمان کلیه مراحلی که در بالا مطالعه کردید، براساس میزان افتادگی پوست، سن، نوع پوست و حالت مورد نیاز برای هر فردی با فرد دیگر متفاوت است.

اما به طور کلی مدت زمان لازم جهت لیفت ابرو با نخ بین 1 تا 1.5 ساعت خواهد بود. در طی این مدت شما باید بدون هیچگونه حرکتی زیر دست پزشک صبور باشید تا نخ‌ها در جای درستی ثابت شوند.

یکی از سوالات پرتکرار و رایج بین افراد این است که چند نخ و سوزن را در طی فرآیند لیفت ابرو با نخ وارد پوست می‌کنند؟ در پاسخ باید بگوییم تعداد سوزن و همچنین نخ‌ها به شدت افتادگی، جنس پوست و همچنین سن بستگی دارد.

چه کسانی مجاز به انجام لیفت ابرو با نخ؟

_

به طور کلی لیفت ابرو به دو روش کلی جراحی (تهاجمی) و غیرجراحی (غیرتهاجمی) صورت می‌گیرد. در لیفت ابرو با نخ معلق یا همان لیفتینگ ابرو با نخ خبری از بیهوشی عمومی نیست و فرد طی یک بی‌حسی موضعی زیبا و جوان می‌شود.

اما این در حالیست که در روش جراحی یا لیفت ابرو با نخ ثابت، فرد تحت تاثیر بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد و پوست پیشانی به میزان مشخص با صلاحدید پزشک برداشته می‌شود.

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چه کسانی کاندیدای لیفت ابرو با نخ یا همان روش غیرتهاجمی (لیفت ابرو با نخ معلق) هستند. در پاسخ باید بگوییم افراد با ویژگی زیر می‌توانند از این متد برای بالا کشیدن ابروی خود بهره بگیرند:

 1.       افرادی که دارای ابروهای پف کرده و افتاده هستند.
 2.       کسانی که ظاهری عبوس، خسته و ناراحت دارند.
 3.       خانم‌ها و آقایانی که خطوط افقی روی پیشانی خود دارند.
 4.       وجود اخم عمیق بین ابروها
 5.       سنگینی و افتادگی پلک‌های بالا

افرادی که دوست دارند تغییرات شگرفی کنند و همه از قبل و بعد لیفت ابرو با نخ آنها صحبت کنند باید به انعطاف‌پذیری پوستشان قبل از مراجعه نیز توجه کنند. با توجه به میزان انعطاف‌پذیری پوست خود باید انتظارات واقع‌بینانه‌ای داشته باشید.

اقدامات لازم قبل و بعد لیفت ابرو با نخ

_

اقدامات قبل از لیفت ابرو

 

 برای مشاهده نتیجه بهتر قبل از انجام مراحل لیفت با نخ باید اقداماتی را در نظر بگیرید. در جلسه مشاوره پزشک با توجه به نوع پوست و همچنین روش درمان، لیستی از بایدها و نبایدهای قبل از فرآیند لیفت ابرو را در اختیارتان قرار می‌دهد. شما باید تمامی آنها را رعایت کنید. برخی از این اقدامات شامل موارد زیر می‌شود:

 •   یک هفته قبل مصرف الکل و دخانیات ممنوع است. این مواد موجب کم‌ آبی و همچنین خشکی پوست می‌شوند. خودداری از مصرف این مواد روند بهبودی را تسریع و موجب رضایت و نتیجه بهتر لیفت می‌شود.
 •   دو روز قبل از انجام فرآیند لیفت ابرو و رضایت بیشتر از نتیجه قبل و بعد لیفت ابرو با نخ، از خوردن برخی مواد غذایی مانند روغن‌های ماهی امگا، ویتامین E، جینسینگ تند، سیر، کریل و روغن آن، سایر مکمل‌های مشابه جدا خودداری کنید. جهت جلوگیری از حساسیت پوستی بهتر است از نوشیدن چای سبز و زنجبیل نیز خودداری نمایید.
 •   برای جلوگیری از خونریزی، کبودی و تورم بهتر است قبل از انجام فرآیند، از محصولات حاوی آسپرین مانند ناپروکسن، ناپروژسیک، نوروفن و ایبوپروفن مصرف نکنید.
 •       حداقل دو روز قبل، از تمرینات فیزیکی شدید مانند ورزش‌های سنگین و همچنین سونا و جکوزی خودداری کنید.
 •   در جلسه مشاوره، پزشک ممکن است براساس پوست و نحوه انجام لیفتینگ ابرو با نخ موارد دیگری را به شما گوشزد کند که باید آنها را نیز رعایت کنید.
مزایای لیفت ابرو با نخ

مراقبت‌های بعد از انجام لیفت ابرو

 

 •       پس از انجام مراحل لیفت ابرو تا 24 ساعت نباید صورت با آب و صابون شستشو دهید.
 •       جهت جلوگیری از عفونت یک الی دو روز از هیچ گونه لوازم آرایشی نباید استفاده کنید.
 •   روند جذب نخ به بافت پوست 2 الی 3 هفته زمان می‌برد. به همین منظور نباید طی این مدت به ناحیه درمان شده، فشار وارد شود.
 •       2 الی 3 هفته از انجام فعالیت‌های شدید نظیر ورزش‌های سنگین جدا خودداری کنید.
 •       یک ماه پس از انجام لیفت ابرو، از حضور در سونا، یوگای گرم و همچنین دماهای شدید دوری کنید.
 • 2 ماه از درمان‌های لیزری روی ناحیه درمان شده باید خودداری کنید. چرا که لیزر نخ‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و موجب از بین رفتن آنها می‌شود.
 •   جلسات پیگیری و همچنین معاینه بعد از لیفت را حتما جدی بگیرید. قبل و بعد لیفت ابرو با نخ جلسات فالوآپ بسیار مهم و حائز اهمیت هستند.
میزان ماندگاری لیفت ابرو با نخ چقدر است

ماندگاری لیفت با نخ برای ابرو چقدر است؟

_

در میان روش‌های پرریسک و تهاجمی مانند جراحی، روش لیفتینگ با نخ برای ابرو بهترین گزینه درمان افتادگی است. نتایج این عمل می‌تواند تا سالیان سال برای افراد ماندگار باشد. به گونه‌ای که با مشاهده قبل و بعد لیفت ابرو با نخ احساس خوبی به آنها دست بدهد.

برای ماندگاری بیشتر باید دستورالعمل‌های پزشک را حتما به درستی رعایت کرد و یک سبک زندگی مناسب و سالم را در نظر گرفت.

لیفت ابرو با نخ در کلینیک زیبایی موتاکس

_

برای دریافت نتیجه بهتر و همچنین جلوگیری از رخداد عوارض ناشی از لیفت ابرو باید مراکز و پزشکان کاربلد و ماهری را انتخاب کنید. کلینیک زیبایی موتاکس با چندین سال سابقه در این حوزه می‌توانند بهترین خدمات مادلینگ صورت را به شما ارائه دهند. جهت ثبت سفارش و مشاوره کافیست با این کلینیک تماس بگیرید.