Double chin thread lift

لیفت غبغب با نخ

درمان غبغب با نخ روشی سریع جهت سفت کردن و رفع غبغب و جوان سازی صورت می باشد که در این روش افراد چربی و پوست اضافه را می توانند به کمک نخ لیفت حذف کنند. در واقع در لیفت غبغب با نخ که جهت زیبایی صورت انجام می گیرد، به وسیله نخ هایی مخصوص، پوست شل شده قسمت غبغب، به صورت کامل کشیده شده و موجب جمع شدن غبغب و در نهایت خوش فرم شدن صورت خواهد شد.

لیفت غبغب با نخ

 یکی از دلایل محبوبیت این روش، استفاده نکردن از بیهوشی عمومی در آن و نیز عدم وجود عوارض شدید بعد از انجام این عمل می باشد. این عمل، سریع انجام شده و دوره نقاهت طولانی نداشته و بلافاصله پس از انجام لیفت، فرد به زندگی عادی باز می گردد. اگر شما نیز مایل هستید که این عمل را انجام دهید بهتر است با کارشناسان ما در مجموعه کلینیک زیبایی موتاکس تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان با متخصصان این مرکز، برای این اقدام تصمیم گیری کنید.

لیفت غبغب چگونه است؟

_
 • مراحل و نحوه عملکرد لیفتینگ غبغب با نخ به شرح زیر است:
 • در مرحله اول جلسه مشاوره جهت تکمیل اطلاعات پزشکی مانند هر گونه سابقه بیماری و وجود هر نوع بیماری زمینه ای یا هر نوع عارضه جدی در پوست و مصرف داروی خاص، همچنین به وجود آوردن دیدگاهی معقول از این لیفتینگ در فرد مراجعه کننده می باشد.
 • در مرحله بعد تعداد نخ هایی که مورد نیاز است و همچنین نواحی که باید عمل لیفت در آن انجام شود، به وسیله پزشک تعیین می شوند.
 • قبل از شروع کار عمل لیفت غبغب با نخ متخصص مربوطه آن ناحیه ای را که بیمار می خواهد عمل لیفتینگ را انجام دهد، علامت گذاری کرده و بی حسی موضعی را در آن قسمت انجام می دهد. 
لیفت غبغب با نخ در تهران
 • متخصص پوست سوزنی ظریف را که از قبل نخ شده، به سطح زیرین پوست بافت صورت وارد می کند، که به معنی این است که سوزن در زیر لایه ای از بافت پوست که قابل دیدن میباشد، وارد می شود. سوزن به صورت دو طرفه و از راه بافتهای نرم گردن، برای گرفتن، بلند کردن و نیز کشیدن نخ در آن قسمت قرار داده می شود.
 • به وسیله استفاده از سوزن های تیز و باریک مخصوص این کار، نخ های زیست تخریب پذیر یکی به یکی از قسمت های علامت گذاری شده و همچنین از زیر لایه های پوستی عبور داده می شوند و کم کم آماده تشکیل فرآیند لیفتینگ می گردند.
 • در واقع سوزن را به طور منحنی در همان جهتی که قرار است لیفت انجام گردد ، وارد می کنند ، بعد درست در بالای سوزن اولی ، سوزن دومی را با فاصله 1 تا 5/1 سانتی متر از سوزن اول، وارد می نمایند.
 • در اصل هدف هر سوزن وارد کردن نخ هایی دو جهته در مناطق مورد نظر است. ابتدای نخ با بخیه های ریز و کوچک محکم شده و سپس نخ ها به صورت یکسان کشیده می شوند.
 • به همان صورت که سوزن به آهستگی بیرون کشیده می شود ، بخیه ای ایجاد می کند که نخ نیز در آن قرار داشته و بافت روی نخ به علت کشیدن جمع می شود و تا زمانی که نتیجه دلخواه و مورد نظر حاصل گردد ادامه دارد.
 • در پایان انتهای نخ های بلند پس از کشیده شدن و رسیدن به اندازه مورد نظر، به وسیله بخیه محکم شده و قسمت اضافی نخ ها قطع می گردند.
 • بعد از بارگذاری نخ ها در منطقه های مورد نظر و دلخواه، کلاژن و بافت فیبری جدید در بخش اطراف نخ تشکیل می شود که به سفت شدن پوست کمک می کند.

مزایای لیفت غبغب با نخ

_

سفت کردن پوست افتاده و جوانسازی

همانطور که میدانید، نتیجه به وجود آمدن غبغب در اثر افزایش سن، چاقی و بیماری های هورمونی، تشکیل لایه ای از پوست و چربی می باشد که از گردن آویزان می شود. لیفت غبغب با نخ و به دنبال آن تولید کلاژن کمک می کند پوست افتاده سفت شده و در نتیجه فرد جوان تر به نظر برسد.

 

کاهش چین و چروک و خطوط ریز

 لیفت غبغب باعث می گردد که صورت شما محکم و کشیده شده و چین و چروک ها و سطح صورت شما صاف شود. آن نواحی از صورت شما که نخ ها در آن قرار می گیرند، به دلیل کاهش چین و چروک و خطوط ریز، زیباتر دیده می شوند.

لیفت غبغب بدون جراحی و با نخ

بهبود بافت و ظاهر پوست

از مهمترین مزایای لیفتینگ غبغب با نخ، بهبود بافت و ظاهر پوست طبیعی است. در اکثر روش های لیفت، به دلیل کشیده شدن پوست، ظاهر آن کشیده می گردد. طوری که انحنای طبیعی پوست از بین می رود. اما لیفت غبغب توسط نخ به این صورت نمی باشد. در این روش مشکلات صورت با ظرافت خاص خود برطرف شده و بافت و ظاهر پوست بهبود می یابد.

 

 • تحریک تولید کلاژن

 نخ های استفاده شده جهت لیفتینگ، ضد حساسیت بوده و به وسیله بدن جذب شده و همزمان با جذب خود موجب تحریک و تولید کلاژن سازی در سلول های پوستی اطراف خود می شود. بنابراین این امر سبب استحکام ساختار لایه های پوستی و در نهایت افزایش ماندگاری لیفت غبغب با نخ می گردد.

 

 • هزینه مناسب

هزینه‌ لیفت با نخ نسبت به هزینه‎‌ جراحی لیفت بسیار ‌کمتر است، زیرا در جراحی لیفت مواردی مانند بیهوشی عمومی، تیم کامل جراحی، اتاق عمل بیمارستانی و بستری در نظر گرفته می شود که همه‌ این عوامل علت افزایش هزینه‌ جراحی لیفت می گردد و لیفت با نخ این هزینه ها را در بر ندارد پس هزینه این عمل زیبایی  بسیار کمتر و مناسب تر است. دلیل دیگر هزینه کم لیفت با نخ این است که در این لیفت قسمت های کمتری از صورت درگیر می شود و انجام عمل زمان کمتری برده و اجرای آن آسانتر می باشد. پس بطور قابل توجهی مقرون به صرفه است.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ نتایج طبیعی

در درمانهای دیگر نتایج به صورت چشمگیری متفاوت بوده و همه متوجه می شوند که شما کاری را بر روی صورت خود انجام داده اید. ولی در زمان برطرف کردن افتادگی غبغب با لیفت نخ، نتایج بسیار طبیعی هستند، زیرا شما با این کار تولید کلاژن را در پوستتان تحریک کرده تا ساختار خود را در پوست بازسازی کند. پس شما دقیقا شبیه خودتان هستید و تنها جوانتر به نظر می رسید و نتیجه حاصله کاملا طبیعی است.

نتایج فوری

در دیگر درمان های زیبایی هفته ها یا ماهها زمان می برد تا نتایج دیده شوند. بسیاری از افراد، لیفت غبغب با نخ را  به این دلیل می پسندند که نتایج آن را می توانند فوری مشاهده کنند. پس از اتمام عمل شما چهره ای صاف تر و جوانتر خواهید داشت. نخ قابل جذب، توسط تکنیک خاصی در زیر پوست قرار گرفته و به سمت بالا کشیده می شود تا افتادگی در صورت را بالا بکشد و بلافاصله پس از اتمام این فرآیند، به طور محسوسی اثر آن قابل مشاهده است.

ریکاوری سریع و حداقل زمان از کار افتادگی

هنگام انجام عمل جراحی لیفت صورت و فک، یک دوره نقاهت سنگین را در پیش رو دارید که اغلب ناراحتی های زیادی دارد که گاهی هفته ها طول می کشد. با عمل لیفت غبغب به وسیله نخ شما اگر هنگام ظهر عمل جراحی را انجام دهید، می توانید در همان شب برای شام با دوستانتان ملاقات کنید . دوره‌ نقاهت در این لیفت حداکثر پنج روز است و فاصله برگشت به روزمرگی در قبل و بعد لیفت غبغب با نخ بسیار کوتاه است. پس در این روش لیفت، به غیر از ورزش و رفتن به محل کار، افراد قادرند به سایر کارهای روزانه‌ خود به آسانی بپردازند. زخم های این روش لیفتینگ بسیار کم بوده و با سرعت زیادی بهبود پیدا می ‌کنند. به این دلیل است که بیمار بعد از ۲ الی ۳ هفته  زندگی عادی خود را از سر می گیرد.

قبل و بعد لیفت غبغب با نخ

برگشت پذیری

در عمل جراحی لیفت معمولی دیگر راه برگشتی وجود ندارد ولی در عمل لیفت غبغب با نخ ، به سادگی می توان بخیه ها را برداشت و صورت را به حالت قبل برگرداند. زیرا این روش موقتی بوده و هر زمانی که فرد تصمیم بگیرد آن را می تواند لغو کند.

ماندگاری و نتایج طولانی مدت

با وجود اینکه لیفت غبغب با نخ روشی نسبتا سریع است و در کل حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارد، ولی نتایج آن تا دو سال و گاهی بیشتر پایدارند و دوام دارند. در واقع ماندگاری مادلینگ صورت در این روش بالا می باشد.

ایمنی بالا

ما نمی توانیم از دیگر روش های لیفت برای نواحی حساس صورت استفاده کنیم، ولی لیفت با نخ در نواحی حساسی چون، ابرو و پلک مورد استفاده قرار می گیرد و عارضه و خطری در طول زمان در پی ندارد. در این روش، هیچ نوع آسیبی به رگ های خونی و اعصاب موجود در آن قسمت و بافت زیر چانه وارد نشده و نخ ها فقط از لایه های زیرین پوست عبور داده می شوند. در نتیجه ریسک انجام این لیفت به کمترین حد ممکن می رسد. البته مواد استفاده شده در لیفت با نخ با بدن انسان کاملا سازگاری دارد که این موضوع ریسک آلرژی را به حداقل می رساند.

عدم آثار جانبی درمان

نشانه ها و آثار لیفت با نخ از 5 تا 7 روز از بین می روند. همچنین نخ ها و سوراخ هایی که برای ورود نخ ایجاد می گردد را نمی توان دید. به این دلیل که نخ ها در عمق پوست قرار گرفته و سوراخ ها بسیار کوچک هستند. پس به هیچ عنوان اثری از اعمال تهاجمی و حتی برشی روی موضع وجود ندارد. البته باید گفت که مراقبت و نگهداری بعد از لیفت صورت با نخ هم بسیار مهم هستند.

عدم ایجاد اسکار

به علت کم تهاجمی بودن و داشتن حداقل تهاجم در  این روش و اینکه این لیفت از برش روی پوست بهره نمی برد، با ایجاد اسکار روی پوست در این روش مواجه نخواهیم شد.

سایر فواید این عمل

 • رفع حالت دو چانه ای و بیضی شکل شدن صورت
 • افزایش زاویه میان چانه و گردن
 • بهبود رنگ پوست و نیز خاصیت ارتجاعی آن
 • زمان انجام بسیار کم در مقایسه با سایر متد ها
 • امکان تنظیم مجدد نخ ها با افزایش سن

فرآیند جذب نخ های لیفت

_

 به طور طبیعی تولید ‌کلاژن، به عمل ترمیم نواحی تحت درمان، کمک می کند. ولی به علت وجود نخ هایی که در محل قرار دارند ، فیبر و کلاژن بیشتری در اطراف این نخ ها و نیز آن نواحی تغییر موقعیت داده شده، ایجاد می شود و در نتیجه نتایج بلند مدتی را که ما از لیفت غبغب با نخ را انتظار داریم، فراهم می سازد. پس دیگر نیازی به نگرانی درباره این موضوع نیست که چرا نخ های لیفت در زیر پوست باقی ماندند. این نخ ها رشته های فیبری جدیدی که تحریک کننده و تشکیل دهنده کلاژن هستند را تسهیل کرده و به صورت کلی، در طول مدت چند ماه از به وسیله یک فرایند طبیعی که هیدرولیز نام دارد، حل می شوند.

لیفت غبغب قبل و بعد

 بنابراین استفاده از این نخ های جذبی دلیل آن می شود که دیگر شما هیچ دردی را جهت کشیدن بخیه ها تجربه نکنید.  این عمل تجزیه و هیدرولیز نخ در پوست نیز روندی کاملا عاری از هرگونه درد است و به سادگی انجام می پذیرد. در واقع هیدرولیز تجزیه شیمیایی نخ پس از واکنش آن نخ با آب پوست می باشد. پس از حل شدن نخ ها و عمل هیدرولیز و با تولید کلاژن، پوست بازسازی و اثر خود را در نواحی تحت درمان با لیفتینگ نشان داده و جوانی را به قسمت مورد نظر باز می گرداند.

لیفت غبغب با نخ در کلینیک زیبایی موتاکس

_

انتخاب یک فرد متخصص لیفت با نخ برای انجام عمل لیفت صورت با نخ موضوعی است که نسبت به هر چیزی بیشتر بر روی نتیجه این عمل تاثیرگذار است. اگر شما هم از جمله متقاضیان لیفت غبغب با نخ بوده و در جستجوی مرکزی معتبر جهت انجام این عمل و همچنین هزینه مناسب آن می باشید، ما به شما کلینیک زیبایی موتاکس که یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی در کشور است را پیشنهاد می کنیم. 

عمل لیفت با نخ در این مجموعه معتبر با استفاده از بهترین نوع مناسب نخ لیفت و بهره گیری از بروزترین تکنیک ها انجام می پذیرد. با همراه بودن با این مجموعه می توانید حس خوش زیبایی را تجربه کنید. جهت ثبت سفارش و نیز دریافت مشاوره از کارشناسان مربوطه با این مرکز تماس بگیرید و از راهنمایی های متخصصان این کلینیک بهره مند شوید.