Face aphrodite

آفرودیت صورت

آفرودیت صورت برای از بین بردن جای جوش

تزریق بوتاکس یکی از متداول‌ترین روش‌های جوانسازی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این تکنیک عضله تحت تاثیر قرار می‌گیرد؛ عضلاتی که موجب ایجاد چین و چروک می‌شوند در این روش غیر فعال می‌شوند. توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس با تزریق ژل کاملا متفاوت است و این تکنیک به منظور حجم دهی و فیلر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. در ادامه بیشتر با بوتاکس و کاربردهای آن آشنا می‌شویم.

این‌روزها اغلب خانم‌ها و حتی آقایان، به دنبال روش‌های نوین درمانی و زیبایی برای داشتن پوستی صاف، روشن و درخشان هستند تا ظاهری جذاب‌تر و جوان‌تر داشته باشند. هرچند که نمی‌توان تاثیر چهره‌ای بدون جوش و لک را در زیبایی دست‌کم گرفت؛ اما متاسفانه اغلب ما امروزه به دلیل تغذیه نادرست، مشکلات هورمونی و حتی آب و هوای آلوده، هر از گاهی  با جوش‌هایی بر روی گونه، چانه و پیشانی مواجه می‌شویم.

با اینکه روش‌های زیادی برای درمان جوش و جای آکنه از طریق کرم‌ها و سرم‌های پوستی و حتی دستگاه‌های پیشرفته وجود دارد؛ اما تاثیر آن‌ها بر جای جوش‌هایی که دارای فرورفتگی هستند یا زخم‌هایی که رد عمیقی از خود برجای گذاشته‌اند، زیاد نیست!

به همین علت امروزه شاهد دستگاه نوین و قدرتمندی همچون آفرودیت از دسته سابسیژن‌ها در کلینیک‌های تخصصی همچون کلینیک زیبایی موتاکس هستیم؛ که با تاثیر عمقی که بر پوست می‌گذارند، به درمان جای جوش‌های فرورفته، جای آکنه و اسکار کمک فراوانی می‌کنند و با یکدست کردن پوست، باعث صافی و درخشان‌تر شدن آن می‌شوند. شما می‌توانید در صورت نیاز با مراجعه به کلینیک‌های تخصصی از دستگاه مناسب برای درمان و زیبایی خود کمک بگیرید و پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

منظور از آفرودیت صورت چیست؟

قبل و بعد آفرودیت صورت

آفرودیت صورت، از جدیدترین روش‌های درمانی و زیبایی پوست است که توسط دستگاه آفرودیت انجام می‌گیرد. زمانی که شما دارای جوش‌های فرورفته یا جای زخم عمیق هستید؛ بافت داخلی پوست به دلیل چسبندگی و فیبروز به درون کشیده شده و سفت می‌شود. ازاین‌رو پوست نمی‌تواند خود را بازسازی کند و در این قسمت شاهد فرورفتگی‌هایی در سطح پوست خواهیم بود که ظاهری ناهمگون به پوست می‌دهد و باعث می‌شود چهره با چین و پروک بیشتر و حتی پیرتر به نظر برسد.

در این زمان معمولا از روش سابسیژن برای بهبود جای جوش و آکنه و بهبود اسکارهای پوستی استفاده می‌شود. آفرودیت صورت را می‌توان آپدیت روش سابسیژن دانست که با کمک امواج رادیو فرکانسی (امواج RF)، تاثیر ویژه‌ای بر روی پوست می‌گذارد. به طوری که با کمک سابسیژن، با وارد کردن سوزن‌هایی خاص به پوست، ارتباط میان پوست سالم و آسیب‌دیده را از بین می‌برد و با تحریک کردن لایه اپیدرم پوست، سطح تولید کلاژن را افزایش داده و باعث بازسازی پوست و از بین رفتن جای جوش فرورفته می‌شود.

همچنین امواج RF در آفرودیت صورت با حرارت مناسب باعث تحریک سلول‌های پوستی و در نتیجه افزایش کلاژن‌سازی در بافت‌های عمیق پوست می‌شوند. ازاین‌رو آفرودیت صورت با داشتن مزایا و تاثیرات هر دو روش درمانی در کنار یکدیگر، علاوه بر اینکه جای جوش‌های عمیق و قدیمی شما را از بین می‌برد، بلکه همچون مادلینگ صورت، پوست شما را سفت و باعث لیفت صورت نیز می‌شود.

آفرودیت صورت چگونه انجام می‌گیرد؟

انجام آفرودیت صورت در تهران

دستگاه آفرودیت از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های زیبایی است که امروزه در کلینیک‌های زیبایی همچون کلینیک موتاکس برای از بهبود جای اسکارهای پوستی به کار گرفته می‌شود. این دستگاه که تلفیقی از تکنولوژی سابسیژن و آر اف به شمار می‌رود، باعث جوانسازی پوست می‌شود.

همچنین در دستگاه آفرودیت به جای سوزن سابسیژن، از کانولا که سری نوک گرد و صاف دارد، استفاده شده است که پس از بی‌حسی موضعی، از طریق این کانولاها، انرژی پرتوهای آر اف به سمت لایه‌های زیرین پوست هدایت می‌شوند. به طور معمول در این هنگام، اول با کمک سابسیژ«، بافت‌های فیبروتیک و چسبنده از بین می‌روند که باعث جمع شدن و فرورفتگی پوست شده‌اند. سپس با کمک پرتوهای آر اف، بافت‌های چسبنده و سفت شده در لایه‌های زیرین از یکدیگر جدا شده و تحت تاثیر انرژی که دریافت کرده‌اند، کلاژن را در سطح پوست تولید می‌کنند. به همین علت بدون نیاز به عمل‌های جراحی و با روشی غیرتهاجمی، می‌توان شاهد جوانسازی پوست بود.

مزایای استفاده از دستگاه آفرودیت صورت

دستگاه آفرودیت صورت

با توجه به اینکه استفاده از دستگاه آفرودیت صورت در کلینک‌های زیبایی جزو جدیدترین روش‌ها به شمار می‌رود؛ بسیاری از افراد از مزایای آن آگاهی ندارند و حتی انجام خدمات آن در بسیاری از کلینیک‌های کشور نیز دیده نمی‌شود. در ادامه به ویژگی‌های بارز این دستگاه اشاره شده است و شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک موتاکس، از تمامی خدمات آفرودیت صورت تحت نظر متخصصین آن بهره‌مند شوید.

 • دستگاه آفرودیت صورت، جای جوش‌های فرورفته، اسکارهای پوستی همچون زخم‌های عمیق را از بین می‌برد.
 • این دستگاه موجب کلاژن‌سازی در سطح پوست و در نتیجه جوانسازی آن می‌شود.
 • آفرودیت صورت، در دسته روش‌های جوانسازی پوست بدون جراحی قرار گرفته و به طور غیرتهاجمی انجام می‌گیرد.
 • برای انجام آفرودیت نیازی به بیهوشی عمومی نیست و استفاده از بی‌حسی‌های موضعی برای انجام روند درمان کافی است.
 • نتایج این روش درمانی پس از گذشت حتی یک جلسه مشهود است و معمولا تعداد کمی از جلسات برای اثرگذاری درمان نیاز است.
 • آفرودیت صورت برای انواع پوست قابل انجام خواهد بود.
 • این روش درمانی زیبایی، دوره نقاهت کم و بی‌خطری دارد.
 • نتایج حاصل از آفرودیت صورت، ماندگار و طبیعی است.

کاربرد آفرودیت صورت

کاربرد های آفرودیت صورت

اگر شما هم از جای جوش‌های خود خسته شده‌اید یا می‌خواهید پوستی شاداب داشته باشید؛ بد نیست به سراغ آفرودیت صورت بروید. در ادامه به مهم‌ترین تاثیراتی که آفرودیت بر صورت بر جای می‌گذارد، پرداخته شده است و به شما کمک می‌کند تا در انتخاب روش درمانی خود، تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید. 

رفع جای جوش فرورفته و زخم

از مهم‌ترین کاربردهای آفرودیت صورت، می‌توان به تاثیر آن به رفع جای جوش‌های فرورفته اشاره کرد که تنها پس از یک جلسه باعث بهبود و بازسازی پوست می‌شود. همچنین اگر شما جای زخم عمیق یا آبله مرغان دارید، می‌توانید با کمک این روش درمانی زیبایی، جای اسکارهای پوستی قدیمی خود را بهبود ببخشید.

رفع غبغب

لیفت غبغب قبل و بعد

به افتادگی یا برآمدگی زیر چانه غبغب می‌گویند که اغلب به صورت مادرزادی در افراد وجود دارد؛ اما گاهی تجمع چربی در زیر چانه نیز باعث غبغب می‌شود. آفرودیت صورت با کمک اشعه‌ها و انرژی پرتوهای آر اف کمک می‌کند تا چربی اضافه حذف شود و سبب با تحریک تولید کلاژن سبب سفت شدن پوست، همچون لیفت صورت با تزریق ژل می‌شود. 

کاهش پف زیر چشم

معمولا وجود پف در زیر چشم آنها را خسته و غمگین نشان می‌دهد و نشاط چهره را از بین می‌برد. آفرودیت با از بین بردن پف چشم که در اثر تجمع چربی و مایعات یا  حتی مشکلات هورمونی به وجود آمده است؛ به شما کمک می‌کند تا زیبایی چشم‌های خود را برگردانید.

همچنین با انجام آفرودیت، می‌توانید چین و چروک‌های اطراف چشم خود را کاهش داده و همچون لیفت، پوستی صاف و روشن داشته باشید.

مودلینگ صورت

آفرودیت صورت برای چه کسانی مناسب نیست؟

با اینکه از تاثیرات و مزایای آفرودیت صورت نمی‌توان چشم‌پوشی کرد؛ اما این روش درمانی برای همه افراد توصیه نمی‌شود. مخصوصا اگر دارای شرایط زیر هستید؛ بهتر است تا زمان مناسب برای انجام آفرودیت صبر کنید. در نظر داشته باشید که در صورت داشتن بیماری یا استفاده از داروهای خاص یا وجود حساسیت و آلرژی، حتما آن را با درمانگر زیبایی خود در میان بگذارید.

 • انجام آفرودیت برای خانم‌های باردار و شیرده مناسب نیست و در صورت نیاز باید حتما با پزشک متخصص مشورت شود.
 • افرادی که به بیماری‌های خودایمنی همچون ام اس و لوپوس مبتلا هستند.
 • افرادی که بیماری پوستی دارند یا در ناحیه درمان آنها عفونت دیده می‌شود.

عوارض استفاده از دستگاه آفرودیت صورت

به طور معمول آفرودیت صورت، از روش‌های درمانی زیبایی بی‌خطر و ایمن به شمار می‌رود که عوارض خاصی ندارد؛ اما با توجه به نوع پوست و محدوده‌ی تحت درمان، پوست می‌تواند با التهاب، کبودی و قرمزی و تورم مواجه شود که پس از مدتی از بین خواهند رفت.

البته توصیه می‌شود برای کاهش بروز احتمال این عوارض، حتما مراقبت‌های قبل از انجام آفرودیت صورت را جدی بگیرید. به عنوان مثال حداقل یک هفته قبل از موعد درمان، مصرف داروهای ضدانعقادی همچون آسپرین، دیکلوفناک، وارفارین، لووتیروکسین، ویتامین E و امگا 3  را با مشورت پزشک کنار بگذارید و از نوشیدن دمنوش‌های گیاهی مانند زنجبیل، دارچین، قهوه و چای سبز خودداری کنید.

لیفت با نخ

مراقبت‌های لازم پس از انجام آفرودیت صورت

آفرودیت صورت با تحریک پوست، موجب بازسازی و تازه‌ شدن آن می‌شود. ازا ین‌رو این پوست جدید نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد. همچنین رعایت برخی نکات بعد از انجام آفرودیت صورت موجب کاهش عوارض پس از آن و گرفتن نتیجه‌ای بهتر می‌شود.

 • تا 24 ساعت بعد از درمان، از هیچ‌گونه محصولات آرایشی بر روی پوست خود استفاده نکنید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین به مدت دو هفته پس از درمان خودداری کنید.
 • مصرف مشروبات الکلی و دخانیات را به حداقل رسانده و تا دو هفته مصرف آنها را کنار بگذارید.
 • به طور مرتب از داروها و کرم‌های تجویز شده استفاده کنید.
 •  از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون همچون آسپرین را تا مدت معین شده توسط پزشک  خودداری نمایید.

مدت زمان و هزینه آفرودیت صورت

هزینه و مدت زمان مورد نیاز درمان با دستگاه آفرودیت صورت، با توجه به نوع مشکل پوستی یا ناحیه آن می‌تواند متفاوت باشد. همچنین مهارت و تخصص پزشک نیز می‌تواند زمان درمان را کاهش دهد. ازاین‌رو بهتر است با مراجعه به کلینیک‌های تخصصی و معتبر زیبایی همچون کلینیک موتاکس، درمانی بی‌خطر را برای خود فراهم آورید و از نتیجه شگفت‌انگیز آن لذت ببرید.

چهره‌ای صاف و درخشان با آفرودیت صورت در کلینیک موتاکس

امروزه درمان‌های پوستی از جمله آفرودیت صورت مورد توجه عموم قرار گرفته است؛ چرا که با از بین بردن جای جوش و اسکارهای پوستی قدیمی به شما کمک می‌کند تا پوستی صاف و درخشان داشته باشید و جوان‌تر به نظر برسید. بااین‌حال تجربه و مهارت پزشک در نتیجه این نوع درمان‌ها بسیار تاثیرگذار است. ازاین‌رو پیشنهاد می‌شود با مراجعه حضوری به کلینیک‌های تخصصی زیبایی همچون کلینیک موتاکس، از باکیفیت‌ترین روش درمان بهره‌مند شوید و از نتایج به دست آمده لذت ببرید.می