face-contouring

کانتورینگ صورت

کانتورینگ

اگر به دنبال بهبود ساختار صورتتان هستید، کانتورینگ صورت بهترین راهکار برای شما است. تکنیک زیبایی که طی آن زاویه سازی صورت انجام می‌شود و برخی از بخش‌های صورت شما را برجسته‌تر می‌کند. با این کار ساختار صورت شما بهبود یافته و نیازی نیست با مواد آرایشی گران قیمت، تغییرات زیادی را در صورت خود ایجاد کنید

کانتورینگ صورت با روش‌های جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود که روش‌های غیر جراحی آن از جمله تزریق ژل، بوتاکس، چربی و… بهتر هستند. شما می‌توانید برای انجام زاویه سازی در صورت خود با هر یک از این روش‌ها، کانتورینگ صورت را در کلینیک زیبایی موتاکس انجام دهید.

 

کانتورینگ صورت چیست؟

مادلینگ صورت

با افزایش سن افراد، چربی‌ها از بین می‌روند و صورت فرد بیش‌تر حالت استخوانی پیدا می‌کند. کانتورینگ صورت یک تکنیک زیبایی است که فرم صورت را بهبود می‌بخشد و با بازگرداندن حجم به صورت، نتایج فوق‌العاده‌ای را روی صورت شما به وجود می‌آورد.

این تکنیک زیبایی را در بعضی نواحی مانند چانه، گونه و زاویه فک پایین انجام می‌دهند. تزریق ژل و چربی بهترین روش‌های زاویه سازی صورت هستند که مانند انجام فرایند مادلینگ صورت با این روش‌ها، نتایج بی‌نظیری به همراه دارند.

این روزها تکنیک‌های مختلف تزریقی کانتورینگ صورت جایگزین روش جراحی آن شده و راهکارهایی سریع و ایمن برای بهبود انحنای سطحی و تغییر فرم صورت به حساب می‌آیند. کانتورینگ صورت در کلینیک زیبایی موتاکس به‌صورت دائمی انجام می‌شود و برای همیشه و حتی بدون آرایش، صورت زیبایی خواهید داشت.  

کانتورینگ صورت چگونه انجام می‌شود

کانتورینگ صورت یکی از آن فرایندهایی است که صورت آقایان را مردانه‌تر و پهن‌تر و صورت خانم‌ها را ظریف‌تر نشان می‌دهد. اما کانتورینگ صورت چگونه انجام می‌شود؟ ابتدا صورت فرد، چانه و خط فک آن بررسی می‌شود. سپس متخصص زیبایی تصمیم می‌گیرد که با توجه به فرم کلی صورت هر شخص چه تغییراتی در چانه و خط فک مراجعه کننده به وجود بیاورد. زاویه سازی صورت که آن را تحت عنوان مادلینگ صورت هم می‌شناسند با روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

جراحی

کانتورینگ صورت با جراحی یک روش دائمی برای زاویه سازی صورت است. در این روش پزشک با استفاده از اره و مته مخصوص، استخوان فک مراجعه کننده را برش می‌دهد و زوایای صورت را اصلاح می‌کند. آثار ناشی از بیهوشی و مدت زمان طولانی برای بهبود جاهای زخم بیمار بعد از جراحی از معایب این روش است.

لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ

علاوه بر روش جراحی، تکنیک‌های بدون جراحی نیز وجود دارند که استفاده از آن‌ها با معایب کم‌تری نسبت به روش جراحی همراه است. در تکنیک لیفت صورت با نخ از نخ‌های مخصوص و قابل جذبی استفاده می‌شود که PDO نام دارند. این نخ‌ها را با ابزار مخصوصی به نام کانول در لایه زیر پوست قرار می‌دهند. نخ‌های مخصوص PDO، پوست صورت را می‌کشند و صورت شما را زیبا و طبیعی نشان می‌دهند. در این تکنیک، کانتورینگ صورت با استفاده از لیفت صورت با نخ انجام می‌شود.

تزریق ژل

تزریق ژل

یکی دیگر از تکنیک‌های بدون جراحی کانتورینگ صورت، تزریق ژل است. در این تکنیک پزشک برای تیز کردن، برجسته کردن و بلند کردن چانه از تزریق ژل استفاده می‌کند. در حقیقت متخصص زیبایی از طریق لیفت صورت با تزریق ژل، زوایای صورت شما را اصلاح می‌کند و فرم زیبایی به آن می‌دهد.

تزریق چربی

کانتورینگ صورت با تزریق ژل و بوتاکس جزء متدهای مصنوعی زاویه سازی صورت به حساب می‌آیند و انجام این فرایند با تزریق چربی، یک روش طبیعی است. زیرا چربی‌های شکم، ران و پهلو را برمی‌دارند و با استفاده از یک نیدل به صورت تزریق می‌کنند. 

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

ماده‌ای از سمی به نام بوتولونیوم ساخته شده که بوتاکس نامیده می‌شود. اساس تزریق بوتاکس، فلج کردن عضلات صورت است که مزیت‌های زیادی دارد. متخصص زیبایی برای کم کردن اندازه عضله فک که بزرگ بوده و زاویه سازی صورت شما، تزریق بوتاکس را انجام می‌دهد. به طور کلی تزریق بوتاکس برای رفع افتادگی پلک‌ها، درمان میگرن از نوع مزمن و بالا کشاندن نوک بینی و کناره‌های لب، از بین بردن چین و چروک صورت و… کاربرد دارد.

مزایای کانتورینگ صورت

  • بهبود زوایای فک و زاویه دار کردن آن تا کناره‌های صورت و زیر گوش
  • ماندگاری بیش‌تر ژل اسید هیالورونیک در اطراف فک
  • پس نزدن ژل و عفونت نکردن ناحیه مورد نظر به دلیل بافت طبیعی ژل استفاده شده
  • اجرای تکنیک‌های کانتورینگ صورت بدون جراحی با بی حسی موضعی و نداشتن عوارض بیهوشی
  • تزریق ژل به نواحی کناره‌های فک به دلیل جذب رطوبت بالا و جوانسازی صورت
  • کوتاه بودن دوره نقاهت در کانتورینگ صورت با تکنیک‌های بدون جراحی
  • عدم وجود بخیه و عوارض در روش‌های بدون جراحی نسبت به کانتورینگ صورت با جراحی

لیفت با نخ

چرا ما را برای کانتورینگ صورت انتخاب کنید؟

برای داشتن صورتی زاویه دار که تمام انحناهای سطح آن بهبود پیدا کرده، بهتر است کانتورینگ صورت را انجام دهید. ولی آیا می‌دانستید که اگر برای انجام این تکنیک زیبایی به یک فرد متخصص مراجعه نکنید چه اتفاقی می‌افتد؟ شما می‌توانید برای گرفتن نتیجه بهتر از متخصصان زیبایی با تجربه در کلینیک موتاکس نوبت بگیرید. علاوه بر مهارت نیروهای متخصص، از به‌روزترین تجهیزات استفاده می‌کنیم تا زاویه سازی صورت را با جدیدترین متدهای روز دنیا انجام دهیم.

تمامی فعالیت‌های ما در کلینیک زیبایی موتاکس تحت نظر وزارت بهداشت انجام می‌شوند، زیرا تاییدیه و مجوز وزارت بهداشت را داریم. یکی از مشکلاتی که اکثر ساکنین تهران با آن مواجه هستند، ترافیک و شلوغی است که باعث می‌شود مراجعین دیرتر به نوبت خود برسند. اما کلینیک زیبایی موتاکس در یکی از بهترین نقاط شهر تهران قرار گرفته که از هر مکانی در تهران، دسترسی آسانی دارد. 

کلینیک زیبایی موتاکس؛ خدمات زیبایی و جوانسازی پوست

کلینیک موتاکس

همه خانم‌ها و آقایان به دنبال داشتن ظاهری زیبا هستند. این روزها استفاده از تکنیک‌های زیبایی برای بهبود ساختار صورت و بدن طرفداران زیادی دارد. اما یادتان باشد که با وجود استقبال زیاد مردم، مجموعه‌هایی به‌صورت غیرقانونی و بدون به کارگیری نیروهای ماهر فعالیت خود را انجام می‌دهند. ما در کلینیک زیبایی موتاکس برای انجام تمام فعالیت‌های خود، مجوز و تاییدیه وزارت بهداشت را داریم و خدمات خود را با کمک متخصصان زیبایی باتجربه ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با قیمتی مناسب از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات در کلینیک زیبایی موتاکس استفاده کنید تا پوستی زیبا، شاداب و جوان داشته باشید.