فیلر
Filler

فیلر

فیلر چیست و چه مزایا و عوارضی دارد؟

_

فیلر روشی برای پر کردن پوست صورت و از بین بردن چین و چروک آن است که به فرم‌دهی بهتر صورت کمک می‌کند و با زیباتر کردن چهره، موجب افزایش اعتماد به نفس می‌شود. در این مطلب روش تزریق فیلر را به شما معرفی می‌کنیم و به بررسی مزایا و عوارض استفاده از این روش می‌پردازیم. تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا اطلاعات دقیقی در این زمینه کسب کنید.

فیلر

معرفی فیلر

_

فیلر روشی مبتنی بر تزریق است که عیب‌های ظاهری پوست را بهبود می‌بخشد. در این روش، پرکننده‌ها در نقاط مختلفی از صورت تزریق می‌شوند. با اینکه برخی از افراد این روش را با تزرق ژل اشتباه می‌گیرند، باید بگوییم این دو روش کاملا با هم تفاوت دارند، زیرا در روش فیلر از چربی‌های بدن خود فرد یا هیالورونیک اسید استفاده می‌شود.

  موارد زیر کاربردهای استفاده از تزریق فیلر است:

مزایای استفاده از تزریق فیلر چیست؟

_

هزینه تزریق فیلر چقدر است؟

_

قیمت خدمات زیبایی ارائه‌شده ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی است. به طور مثال کیفیت فیلر، میزان دوز تزریق‌شده و هدف از تزریق مواد پرکننده، از عوامل با اهمیتی است که قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهند از طرف دیگر در نتیجه‌ی مثبت بعد از تزریق تاثیر می‌گذارند.

عوارض استفاده از فیلر چیست؟

_

همان‌طور که بیان کردیم تزریق با این شیوه با ترکیباتی انجام می‌شود که به صورت طبیعی در بدن وجود دارند و به همین دلیل این روش ایمن است و عارضه‌ی خاصی را ایجاد نمی‌کند. اما اگر شیوه تزریق نادرست باشد یا توسط افراد غیرحرفه‌ای انجام شود، ممکن است محل تزریق عفونت کند، برآمدگی‌های کوچکی اطراف محل تزریق به وجود بیاید یا آسیب‌هایی به عروق خونی وارد شود. حتی در اثر تزریق نادرست ممکن است عارضه به قدری شدید باشد که مواد فیلر از محل تزریق تراوش کند.

انتخاب بهترین مکان برای تزریق فیلر

_

انتخاب مرکز درمانی و کلینیک معتبر یکی از موارد بااهمیتی است که متقاضیان تزریق فیلر باید به آن توجه کنند. در کلینیک زیبایی موتاکس تزریق‌ها در شرایط ایمن و بهداشتی و توسط افراد متخصص و حرفه‌ای با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.