کاشت مو و ابرو
Hair Transplantation

کاشت مو و ابرو

آشنایی با کاشت مو و ابرو مزایا و عوارض استفاده از آن

_

ریزش مو و ابرو یکی از دغدغه‌های مهمی است که باعث می‌شود افرادی که درگیر این عارضه‌ هستند راه‌های مختلفی را برای درمان آن امتحان کنند. این روزها روش‌های ترمیمی مانند هاشور و تاتو ابرو هم رواج بسیاری دارد؛ اما یکی از مطمئن‌ترین شیوه‌ها که اثربخشی دائمی دارد، کاشت مو و ابرو است.
در این مطلب قصد داریم روش کاشت مو و ابرو را معرفی کنیم و به بررسی مزایای استفاده از آن بپردازیم. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید و با این شیوه‌ی پرطرفدار آشنا شوید.

کاشت مو و ابرو

مراقبت‌های لازم برای کاشت مو و ابرو شامل چه مواردی است؟

_

برای بالابردن اثربخشی کاشت مو، به همان میزانی که برداشت گرافت و کاشت آن اهمیت دارد، مراقبت‌های بعد از کاشت هم مهم است؛ زیرا اگر این مراقبت‌ها به شیوه صحیح انجام نشود فولیکول‌های مو آسیب می‌بینند. نکات مراقبتی بعد از کاشت شامل موارد زیر است:

کاشت مو و ابرو چگونه انجام می‌شود؟

_

کاشت مو با هیرلاین میکروسکوپی یکی از به‌روزترین تکنیک‌های کاشت مو است که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود. با توجه به اینکه این روش با کمترین تهاجم انجام می‌شود هیچ اثری از زخم یا آسیب روی پوست باقی نمی‌گذارد.
همچنین ناحیه‌ای از پوست سر که به‌عنوان بانک مو استفاده می‌شود هم در مدت زمان کوتاهی ترمیم و بازسازی می‌شود. جالب است بدانید فردی که از این شیوه استفاده می‌کند، دردی احساس نمی‌کند.
سطح کیفی گرافت‌هایی که با این روش استخراج می‌شوند بالاست و نتیجه‌ی کاشت مو و ابرو طبیعی و زیبا می‌شود و می‌تواند رضایت متقاضیان را جلب کند.
البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که هیرلاین میکروسکوپی نسبت به روش‌هایی که برداشتن گرافت با جراحی انجام می‌شود هزینه‌ی بالاتری دارد.

آیا کاشت مو و ابرو عارضه‌ای به همراه دارد؟

_

شایع‌ترین عارضه‌ای که بعد از کاشت ایجاد می‌شود قرمزی، تورم، التهاب و خارش در محل کاشت است. این عوارض طبیعی هستند و بعد از چند روز به‌طور کامل از بین می‌روند. اما اگر کاشت را در مرکز نامعتبر و توسط افراد غیرمتخصص انجام دهید با مشکلاتی نظیر رشد نامناسب موهای کاشته شده، تفاوت رنگ آن‌ها با موهای طبیعی یا عدم تقارن ابروها روبرو می‌شوید یا اینکه ممکن است محل کاشت عفونت کند. درنتیجه نمی‌توانید به نتیجه‌ی مطلوب و مورد نظر خود برسید.
پیشنهاد می‌کنیم برای بهره‌گیری از خدمات تخصصی و حرفه‌ای در محیط کاملاً بهداشتی و ایمن از خدمات کلینیک زیبایی موتاکس استفاده کنید.