میزان ماندگاری لیفت بینی با نخ 

ماندگاری لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ یکی از تکنیک‌های فوق العاده زیبایی است که در بسیاری از زیباجویان توانسته فرم دلخواه را در بینی ایجاد کند. اساسی‌ترین تفاوت لیفت بینی با نخ نسبت به عمل جراحی بینی در ماندگاری و دوام نتایج آن است. به صورت میانگین میزان ماندگاری لیفت بینی با نخ 6 ماه است که به شرایط مختلفی بستگی داشته و استثناهایی نیز دارد. اگر به روش‌های لیفت بینی فکر می‌کنید، لازم است حتما با تکنیک لیفت به وسیله نخ آشنا شوید.

آشنایی با لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

همه ما در دوره‌ای از زندگی ممکن است با ظاهر بخشی از اعضای بدن خود کنار نیامده و قصد تغییر آن را داشته باشیم. در این میان تعداد افرادی که مایل‌اند حالت و فرم بینی خود را تغییر دهند بسیار زیاد است. روش‌های زیادی برای تغییر فرم بینی وجود دارد که هر یک با تکنیک خاصی نتیجه خاصی را ایجاد می‌کنند. یکی از تغییرات دلخواه زیباجویان، بالا کشیدن یا اصطلاحا لیفت بینی است. لیفت بینی با نخ یک تکنیک جدید است که می‌تواند با نتایج فوری و طبیعی خود، شما را شگفت زده کند.

لیفت بینی با نخ می‌تواند علاوه بر بالا کشیدن نوک بینی، به منظور برطرف کردن ایرادات جزئی مثل انحراف و عدم تقارن بینی به کار رود. با این روش می‌توان تناسب بیشتری در چهره ایجاد کرد و فرم بینی را مطابق با انتظارات زیباجو تغییر داد. این روش برای افرادی که با هزینه زیاد و عوارض جراحی بینی مشکل دارند یکی از بهترین تکنیک‌ها به حساب می‌آید. با این حال بحث در مورد ماندگاری لیفت بینی با نخ است که نسبت به سایر روش‌ها متفاوت است.

لیفت بینی با نخ برای چه افرادی مناسب است؟

از آنجایی که لیفت بینی با نخ یک عمل غیر تهاجمی و بدون عارضه است محدودیتی ندارد و هر فردی که احساس کند به اصلاح فرم بینی احتیاج دارد، می‌تواند از آن بهره ببرد. لیفت بینی بر روی نقاط مختلف بینی مثل تیغه،‌ نوک، پره‌ها،‌ پوست و پل بینی انجام می‌شود. بنابراین نقص در هر کجای بینی باشد تا حد زیادی توسط این تکنیک پوشش داده می‌شود. حتی در مواردی متخصصان توصیه می‌کنند برای ترمیم یا بهبود نتایج جراحی بینی از این روش استفاده کنید.

لیفت بینی با نخ اغلب به افرادی توصیه می‌شود که تمایلی به جراحی بینی ندارند؛ چرا که برخلاف کوتاه بودن ماندگاری لیفت بینی با نخ، این روش نتایج کاملا رضایت بخشی دارد. البته تشخیص اینکه لیفت بینی برای شما مناسب است یا نه،‌ با پزشک است و مشورت با یک پزشک متخصص و مجرب از ملزومات این عمل است؛ چرا که ممکن است روش دیگری به شما توصیه شود که مطابق با نیاز شما نتایج بهتری در پی داشته باشد.

مزایای لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ یک روش غیر تهاجمی است که مزایای زیادی برای زیباجویان به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاملا غیر تهاجمی بوده و عارضه خطرناکی ندارد.
 • نتایج آن فورا قابل مشاهده خواهد بود.
 • خمیدگی و انحنا بینی را از بین برده و بینی شما را صاف می‌کند.
 • باعث کشیده شده و بالا رفتن نوک بینی می‌شود و در کل چهره تاثیر مثبتی بر جای می‌گذارد.
 • میزان رضایت از این عمل برای فرم دهی بینی بسیار بالاست.
 • این روش برای افرادی که قبلا از سایر روش‌های لیفت بینی استفاده کرده‌اند و رضایت ندارند نیز مناسب است.
 • علاوه بر بینی، امکان لیفت صورت با نخ نیز وجود دارد که تاثیر مطلوبی در جوانسازی چهره دارد
 • در طول زمان نتیجه لیفت بینی با نخ تغییر غیر منطقی نداشته و هیچ وقت به حالت اولیه باز نمی گردد.
 • این تکنیک دوره نقاهت و بهبودی کوتاهی دارد و بعد از عمل می‌توانید به فعالیت های روزمره خود باز گردید.
 • لیفت بینی با نخ نه تنها به بالا کشیدن پوست و بینی کمک می‌کند، بلکه باعث تحریک تولید کلاژن شده و پوست را سفت‌تر می‌کند.

مراحل لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ یک عمل غیر تهاجمی و مقرون به صرفه است که دوره نقاهت سختی نداشته و یک تکنیک سرپایی محسوب می‌شود. در این روش از نخ‌های مصنوعی حل شونده استفاده می‌شود که غیر آلرژیک بوده و جذب پوست می‌شوند. بالا کشیدن پوست با استفاده از این نخ به لیفت بینی کمک کرده و فرم دلخواه شما را ایجاد می‌کند. با این حال میزان ماندگاری لیفت بینی با نخ نسبتا کوتاه است و به تمدید مجدد احتیاج دارد. مراحل لیفت بینی به این روش به صورت زیر می‌باشد:

 1. ابتدا ناحیه تحت درمان ضد عفونی و استریل می‌شود تا از ایجاد عفونت جلوگیری شود.
 2. سپس نخ‌های قابل جذب که اغلب از قندهای پیچیده PDO یا نخ‌های خاردار MINT ساخته می‌شون، با استفاده از سوزن استریل وارد پوست می‌شوند.
 3. پزشک مثل یک داربست نخ‌ها را به گونه‌ای می‌بندد که به شکل دهی بینی کمک کرده و فرم دلخواه را ایجاد کند.
 4. در برخی موارد از نخ‌های خاردار استفاده می‌شود تا زیر پوست جای گرفته و با گذشت زمان تغییر نکنند.
 5. با بستن نخ‌ها و کشیدگی کامل آنها، اثر لیفت بینی به صورت آنی دیده می شود.

پس از عمل لیفت بینی ممکن است بافت بینی کمی ملتهب شود که طبیعی بوده و در اثر احیا شدن پوست و ساخت کلاژن جدید می‌باشد.

مهارت و تجربه پزشک متخصص در طی کردن مراحل این عمل نقش قابل توجهی در ماندگاری لیفت بینی با نخ دارد.

ماندگاری لیفت بینی با نخ چقدر است؟

میزان ماندگاری لیفت بینی با نخ به عوامل مختلفی مثل نحوه انجام عمل، شرایط پوست،‌ سن، نوع نخ و … بستگی دارد. اما می‌توان گفت که دوام نتایج لیفت بینی همیشگی نیست و پس از مدتی باید آن را ترمیم کرد. معمولا نتایج لیفت بینی با نخ 6 ماه ماندگاری دارد و پس از آن دوباره لازم است ترمیم صورت بگیرد؛ در صورتی که قبل از افت کامل لیفت بینی مجددا آن را ترمیم کنید، ماندگاری لیفت بینی با نخ افزایش می‌یابد.

نخ مورد استفاده در عمل لیفت بینی قابل جذب و حل شونده است و احتیاجی به کشیدن نخ ندارد. از این رو نتایج لیفت بینی بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است و پس از چند روز به حداکثر تاثیرگذاری خود می‌رسد. به مرور زمان اثرات لیفت کاهش یافته و دوباره به فرم اولیه بر می‌گردد. بنابراین اگر از این روش استفاده می‌کنید باید به فکر ترمیم مجدد آن باشید.

خدمات زیبایی و جوانسازی پوست با کلینیک موتاکس

کلینیک موتاکس با ارائه طیف وسیعی از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست به زیباجویان عزیز کمک می‌کند به ظاهر ایده آل خود برسند. این کلینیک با استفاده از تجهیزات نوین و جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا امکان جوانسازی و زیباسازی پوست و چهره را به راحت‌ترین روش فراهم کرده است. خدماتی مثل لیفت صورت با نخ، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، متقارن سازی چهره،‌ مادلینگ صورت و … تمام نیازهای زیباجویان عزیز را پوشش می‌دهد. کلینیک موتاکس در صورت لزوم، همزمان از چند تکنیک برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده می‌کند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک‌های زیبایی،‌ با کارشناسان کلینیک موتاکس ارتباط برقرار نمایید. قابل ذکر است که به منظور رفاه حال زیباجویان، امکان پرداخت اقساطی بدون پیش پرداخت برای استفاده از هر تکنیک زیبایی وجود دارد.

نظرات غیرفعال شده است.