جوانسازی با تزریق فیلر دست

تزریق فیلر دست

با افزایش سن، علائم قابل مشاهده پیری در سراسر بدن ما ظاهر میشود. این علائم به ویژه در نواحی مانند صورت، گردن و دست های ما قابل توجه تر است. با گذشت زمان، دست‌ها هیدراتاسیون و حجم طبیعی خود را از دست میدهند، رگ های دست بیرون زده میشوند و این موارد منجر به ایجاد ظاهری پیرتر شوند.

خوشبختانه، با پرکننده های دست، می توانید این مشکلات را رفع کنید. در کلینیک موتاکس، ما قصد داریم، به شما اطلاعاتی درباره ی فیلر دست، کاربرد و نحوه عملکرد آن ها بگوییم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

فیلرهای دست چیست؟

فیلرهای دست یک درمان زیبایی غیر جراحی است که شامل تزریق پرکننده های پوستی یا تقویت کننده های پوست در پشت دست ها برای بازگرداندن حجم از دست رفته و بهبود ظاهر چین و چروک ها، رگ ها و تاندون ها است. علاوه بر این، فیلرهای دست با بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و صافی به پوست، پوستی شاداب تر ایجاد می کنند.

این پرکننده‌ها می‌توانند از اسید هیالورونیک، که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، یا هیدروکسی‌ آپاتیت کلسیم، ماده مصنوعی شبیه‌سازی ساختار طبیعی استخوان، ساخته شوند. این روش سریع و نسبتا بدون درد است و نتایج آن تا یک سال باقی می ماند.

فیلر دست چگونه عمل می کنند؟

فیلر دست که با تزریق به ناحیه پشت دست اثرات خود را نشان می دهند، این فیلر ها سبب بازگرداندن حجم از دست رفته و بهبود ظاهر چین و چروک می شوند. پرکننده‌های مورد استفاده می‌توانند از اسید هیالورونیک، یک ماده طبیعی موجود در بدن ساخته شوند که به آبرسانی و حجیم شدن پوست کمک می‌کند.

نوع دیگر فیلر دست، هیدروکسیل آپاتیت کلسیم است که یک فیلر مصنوعی است. این فیلر دست تولید کلاژن را تحریک کرده و ساختار طبیعی پوست را تقویت می کند. این روش سریع، ایمن و نسبتاً بدون درد است.

متخصصان زیبایی شناسی با تجربه ما، برنامه درمانی را برای هر بیمار، با در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات فردی، او میچینند تا به نتایجی با ظاهر طبیعی برسد.

همچنین می توانید برای مادلینگ صورت از تزریق فیلر استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله مادلینگ صورت را مطالعه کنید.

فواید فیلر دست

ماندگاری فیلر دست چقدر است؟

برخی از پرکننده های دست تا 12 ماه دوام داشته باشند. با این حال، پس از 12 ماه دوباره نیاز به تزریق خواهید داشت، زیرا اثرات آن ها به مرور زمان محو می شوند.

نکات مراقبت پس از تزریق فیلر دست

هنگامی که فیلرهای دست خود را مصرف کردید، باید بتوانید در همان روز به سر کار خود بازگردید. با این حال، توصیه می کنیم تا 24 ساعت اول پس از درمان از فعالیت های شدید، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و نوشیدن الکل خودداری کنید و برای کاهش تورم دست ها را بالا نگه دارید.

فواید پرکننده های دست

فیلرهای دست به دلیل قابلیت آبرسانی، افزایش حجم و صاف کردن چین و چروک ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

فیلرهای دست فواید زیادی دارند. که برخی از آن ها شامل:

  • بازگرداندن حجم و خاصیت ارتجاعی به دست
  • چین و چروک و خطوط ریز را صاف میکند
  • کاهش ظاهر سیاهرگ ها و تاندون ها
  • ظاهری جوان تر و درخشان تر ایجاد میکند
  • افزایش اعتماد به نفس شما
  • جایگزینی سریع و آسان برای جراحی
  • به حداقل زمان استراحت و بازیابی
  • ارائه نتایج طولانی مدت – تا 12 ماه
  • تحریک تولید کلاژن برای جوانسازی طولانی مدت پوست
  • اگر چین و چروک و خطوط، پوست نازک و کاهش حجم در پشت دست یا رگ های دستتان بیرون زده است، پرکننده‌های دست درمان مناسبی برای شما است.

بیشتر بدانید: بهترین زمان خوردن امگا 3

معایب تزریق فیلر دست

عوارض جانبی پرکننده های دست

در حالی که فیلرهای دست معمولاً ایمن و مؤثر هستند، مانند هر درمان زیبایی، خطر عوارض جانبی را به همراه دارند. فیلر دست ممکن است، سبب تورم موقت، کبودی یا قرمزی در محل تزریق باشد که معمولاً در عرض چند روز کاهش می یابد.

در موارد نادر، خطرات جدی تری مانند عفونت، التهاب یا حتی نکروز بافتی ممکن است، رخ دهد. با این حال، در صورت انتخاب یک متخصص با تجربه و واجد شرایط و توجه به توصیه های او، می توانید این خطرات را به حداقل برسانید.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم به یک پزشک متخصص مراجعه کنید. پزشک برای ارزیابی مناسب بودن هر بیمار برای درمان و بحث در مورد خطرات یا نگرانی های بالقوه قبل از مراجعه برای شما وقت میگذارد. همچنین کلینک موتاکس با پزشکان متخصص خود برای ایمنی و راحتی زیباجو را در اولویت قرار میدهد و برای کاهش خطر مشکلات فقط از با کیفیت ترین پرکننده ها استفاده میکند.

انتخاب درمان پرکننده دست مناسب برای شما

انتخاب درمان پرکننده مناسب به عوامل مختلفی مانند وضعیت پوست و نتایج دلخواه بستگی دارد. یک پزشک با تجربه مشاوره کاملی را برای ارزیابی نیازها و ترجیحات فردی شما انجام می دهد تا بتواند بهترین پرکننده را به شما توصیه کند.

نظرات غیرفعال شده است.